Lietpaltis ilgas

 • Lietpaltis ilgas

  Kodas: LTP70ch56
  8400 
  13900  Sutaupykite 5500 
  Į krepšelį 
 • Ilgas moteriškas lietpaltis. Lietpalčio modelis nugaroje liemenuotas. Lietpaltis užsegamas dvipusiu užtrauktuku. Lietpaltis turi šonuose nepaslėtas spaudes, kurias galima atsegti, padaryti skeltukus.Lietpaltis turi patogias, nepaslėptu užtrauktukais užsegamas kišenes.  Lietpalčio gobtuvas nusisega.

  Lietpalčio ilgis 120 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Lietpalčio užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Striukė tiesaus modelio
  Kodas: STB79mt
  7300 
  12200  Sutaupykite 4900 
  Striukė oversize stiliaus
  Kodas: STKM14zd
  9000 
  14900  Sutaupykite 5900 
  Striukė švarko stiliaus
  Kodas: STK68ch
  4400 
  8800  Sutaupykite 4400