Atsiskaitymo būdai

 •  

  "Karlote.lt" Jums siūlo įvairius atsiskaitymo būdus, išsirinkite Jums patogiausią:

   

  1. Elektroninės bankininkystės mokėjimų sistema ("Apmokėjimas internetu"). Naudodamiesi šia sistema Jūs greitai, patogiai, o svarbiausia saugiai atsiskaitysite už prekes. Naudojantis ja Jums nereikės patiems formuoti pavedimo, tai už jus padarys pati sistema. Jūs būsite nukreipti į Jūsų elektroninės bankininkystės paskyrą. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, taigi prekes gausite greičiau.

  2. Bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums bus pateikta išankstinė sąskaita pagal kurią galėsite apmokėti atlikę pavedimą savo banko skyriuje.

  3. Grynaisiais pinigais atsiimant prekes. Jums pageidaujant, atsiskaityti galėsite ir grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Ši paslauga Jums papildomai kainuos nuo 1,50 €. Prieš išsiunčiant siuntinį su Jumis susisieksime dėl užsakymo patvirtinimo. Prekės neatsiėmimo atveju siuntimo išlaidas privalo padengti pirkėjas. 
  Taip pat galite atsiimti prekes bei atsiskaityti grynaisiais pinigais mūsų parduotuvėse.

  4. Maxima kasose bei Lietuvos spaudos kioskose. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į mokėjimai.lt sistemą. Ten galėsite atsispausdinti mokėjimo instrukciją su barkodu. Su šiuo kvitu galėsite apmokėti prekes bet kurioje Maxima kasoje ar Lietuvos spaudos kioske. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. Šį apmokėjimo būdą rasite pasirinkę "Apmokėjimas internetu" -> "Kiti mokėjimo būdai internetu".