Kaip pirkti?

 •  

  Kaip išsirinkti prekę?

  Elektroninėje parduotuvėje "Karlote.lt" išsirinkti ir įsigyti patinkančias prekes, labai paprasta. Jums netgi nebūtina registruotis mūsų svetainėje, bet tai padaryti verta, nes registruoti pirkėjai gali dalyvauti Lojalumo programoje ir prekes įsigyti mažesnėmis kainomis.

  Išsirinkus patinkančią prekę, Jums tereikia pasirinkti Jums tinkantį dydį, kiekį ir spausti mygtuką "Į krepšelį". Programa automatiškai, viršutiniame dešiniajame ekrano kampe, Jums trumpai parodys kokią prekę įsidėjote į savo pirkinių krepšelį. Jūs galite tęsti apsipirkimą.

  Visas išsirinktas prekes ir galutinę sumą Jūs galite matyti viršutiniame dešiniajame ekrano kampe "Prekių krepšelis".

  Paspauskite "Peržiūrėti krepšelį", dar kartą patikrinkite ar visas norimas prekes ten matote. Jei turite galite pritaikyti nuolaidų kuponą. Spauskite "Pradėti pirkimą".

   

  Kaip nusipirkti prekę?

  Atsidariusiame "Jūsų užsakymo" lange teisingai užpildykite pirkėjo duomenis (labai svarbu teisingai užpildyti visus duomenis, nes prekių krepšelis turės būti patvirtintas ir parduotuvės administratorius turės su Jumis susisiekti). Kol administratorius nepatvirtins prekių krepšelio, apmokėjimas - negalimas.

  Pasirinkite Jums labiausiai tinkantį pristatymo, apmokėjimo būdą. Dar kartą patikrinkite užsakymą ir spauskite "Užsakyti".

   

  Iškilus klausimams susisiekite su mumis +370 677 29899.

   


   

  Nenorite pirkti internetu? Atvykite į mūsų parduotuves, prekes apžiūrėkite ir įsigykite Jums patogioje vietoje.

  Parduotuvės "Karlotė":

  PPC "Akropolis", Aido g. 8, Šiauliai         ir          PLC "Tilžė", Tilžės g. 225, Šiauliai