Apie "Karlotė"

  •  

    Niekas mūsų taip nekeičia, kaip gamta. Čia nesnaudžia ir adatos meistrai, įvairių sezonų sūkury, pristatydami spalvingą dekoratyvią ir madingą naujų viršutinių rūbų kolekciją merginoms ir moterims. Universalūs, patogūs, puošti kailiu, šilti ir jaukūs vilnos gaminiai tinkantys ir išeigai ir kasdienai. Nežinote kur? O gi parduotuvėse „Karlotė“!
    „Karlotė“ laikosi tradicijų: lietpalčiai, puspalčiai, paltai, kailinukai – išsiskiria itin aukšta medžiagos kokybe ir praktiškumu. Įvairaus kirpimo modeliai, nuo paaugliško trumpesnio iki brandaus ilgo. Kokybiška medžiaga, originalios detalės... Su „Karlotės“ rūbais niekada nepaskęsite praeivių minioje. Išsirinkote paltą, žiūrėkite, tuo pačiu gal ir rankinę priderinsite... Taigi, drąsiai, elegantiškai, jaunatviškai ir šiek tiek valiūkiškai – štai kokiai moteriai ar merginai pats laikas apsilankyti drabužių parduotuvėje „Karlotė“.

    Drabužių parduotuvė „Karlotė“ atveria platų ir madingą lino rūbų kelią. Kaip visada, šiltuoju metų laiku „Karlotėje“ karaliauja linas – prigijęs, įsišaknijęs ir užkrėtęs pusę pasaulio moterų. „Karlotė“ moteris ir merginas puošia suknelėmis, kelnėmis, sijonais, palaidinėmis, švarkais, skraistėmis ir net megztiniais. Linas – tai ta medžiaga, kuri niekada nepasensta, kvėpuoja ir puošia. Lininių rūbų kolekcijoje dominuoja natūralumas ir lengvumas. Su tokiais rūbais lengvai įveiksite saulės karščius, vasaros lietų ir net padykusį vėją. Rūbai iš lino ne tik elegantiški, bet ir praktiški, bei ilgaamžiai. Klysta tie, kurie lininius rūbus lygina, jų natūralumas – jų privalumas. Tinkamai išskalbus tereikia gražiai susukti ir leisti natūraliai išdžiūti ir Jūs vėl kaip ką tik iš drabužių parduotuvės. Susidraugaukite su linu, juk lininis rūbas – senos geros mūsų lietuvių tradicijos. Kai linas žydi – žydi ir moteris.

    Naujas gūsis Jūsų spintoje, naujas pojūtis Jūsų kasdienybėje – drabužių parduotuvė „Karlotė“. Naujas rūbas – tai mūsų nuotaika, mūsų savijauta, pagaliau, mūsų stilius. Keisk seną į naują – būk žavi ir laiminga kiekvieną dieną!