Klasikinis lietpaltis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LTP50krm50
  7000
  8800 Sutaupykite 1800
  Į krepšelį 
 • Liemenuotas klasikinis lietpaltis vasarai, susegamas paslėptu dvipusiu užtrauktuku ir paslėptomis spaudėmis. Puspalčiui žaismingumo suteikia kitos spalvos audinio detalės. Lietpalčio kišenes puošia dekoratyviniai užtrauktukai. Lietpaltį galima nešioti su dirželiu ir be jo.

  Lietpalčio ilgis 108 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Striukė su užtrauktuku
  Kodas: STB04krm
  8400
  Trumpa striukė
  Kodas: STB16prl
  4400
  Lengva moteriška striukė
  Kodas: STKM02krm
  9800
  Striukė
  Kodas: STB27krm
  7000