Lietpaltis su gobtuvu

 • Lietpaltis su gobtuvu

  Kodas: LTP73j48
  13900
  Į krepšelį 
 • Ilgas moteriškas lietpaltis. Lietpaltis užsegamas dvipusiu užtrauktuku ir spaudėmis. Lietpaltis turi šonuose nepaslėtas spaudes, kurias galima atsegti, padaryti skeltukus. Žaismingumo lietpalčiui suteikia įspaustos raidės ant liepalčio liemens. Lietpaltis turi patogias, nepaslėptu užtrauktuku ir paslėpta spaude užsegamas kišenes.  Lietpalčio gobtuvas nenusisega.

  Lietpalčio ilgis 108 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Lietpalčio užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Klasikinis puspaltis
  Kodas: PS53j
  21500
  42900 Sutaupykite 21400
  Striukė trumpa
  Kodas: STB78j
  11000
  Striukė moterims
  Kodas: STB65j
  16800
  Puspaltis su gobtuvu
  Kodas: PS57j
  21500
  42900 Sutaupykite 21400