Lietpaltis trumpas

 • Lietpaltis trumpas

  Kodas: LTP71zd48
  5300 
  8800  Sutaupykite 3500 
  Į krepšelį 
 • Neliemenuotas, laisvo stiliaus lietpaltis, susegamas nepaslėptu užtrauktuku. Lietpaltis turi patogų nenusegamą gobtuvą. Ties lietpalčio klubais yra juoselės, kurias sutraukus galima šiek tiek pasaurinti lietpaltį per klubus.  Lietpaltis turi patogias kišenes.

  Lietpalčio ilgis 70 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Liemenė dvipusė, ryški
  Kodas: STB72zd+mrg
  5500 
  11000  Sutaupykite 5500 
  Moteriškas paltas
  Kodas: STB64zd
  8400 
  16800  Sutaupykite 8400