Lietpaltis moterims

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LTP52mt52
  66 
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Neliemenuotas lietpaltis laisvalaikiui. Lietpaltis susegamas paslėptu dvipusiu užtrauktuku. Lietpalčio gobtuvas nenusisega. Lietpalčio rankoves galima atraitoti ir prisegti rankovėje įsiūtos juoselės pagalba. Lietpalčio kišenės užsegamos nepaslėptais užtrauktukais. Lietpalčio šonus apačioje puošia nepaslėpti užtrauktukai. Lietpaltį galima nešioti su dirželiu ir be jo.

  Lietpalčio ilgis 78 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Moteriškas paltukas
  Kodas: STB43zls
  139 
  Išskirtinė striukė
  Kodas: STKM03mt
  111 
  139  Sutaupykite 28 
  111 
  139  Sutaupykite 28 
  111 
  139  Sutaupykite 28