Lietpaltis moterims

 • Lietpaltis moterims

  Kodas: LTP72r48
  6600 
  11000  Sutaupykite 4400 
  Į krepšelį 
 • Neliemenuotas, laisvo stiliaus lietpaltis, susegamas paslėptu užtrauktuku ir spaudėmis. Lietpaltis turi patogų nenusegamą gobtuvą.  Lietpaltis per liemenį susitraukia ir galima lietpaltį įliemenuoti.  Lietpaltis turi patogias  nepaslėptais užtrauktukais užsegamas kišenes.

  Lietpalčio ilgis 70 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Striukė dvipusė ilga
  Kodas: STB77rd+r
  13400 
  16800  Sutaupykite 3400 
  25700 
  42900  Sutaupykite 17200