Vidutinio ilgio puspaltis

 • Vidutinio ilgio puspaltis

  Kodas: PS55r44
  25700 
  42900  Sutaupykite 17200 
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio puspaltis. Puspalčio modelis klasikinis liemenuotas. Puspaltis susegamas nepaslėptomis sagomis.  Prabangus itališkas audinys kuriame yra 80% vilnos ir 20% kašmyro, suteikia puspalčiui šilumos, minkštumo ir lengvumo. Klasikinę puspalčio apykaklę galima nešioti atviresnę arba uždaresnę. Puspaltis nešiojamas su dirželiu arba be dirželio.

  Puspalčio ilgis - 97cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Puspalčio audinio sudėtis - 80%  vilna ir 20% kašmyras.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Vilnonis audinys kvėpuoja. Jis sugeria drėgmės garus, todel vilnonį drabužį patogu dėvėti tiek karštu, tiek šaltu oru. Šaltu oru vilna sugeria drėgmę ir palieka prie odos sauso oro tarpą. Tai padeda išlaikyti kūno temperatūrą. Oro turinys, esantis pluošto viduje, veikia kaip izoliatorius. Grynas oras yra geriausias izoliatorius, randamas gamtoje. Net jeigu vilna sušlampa, ji išlaiko šilumą. Vilnos natūrali savybė izoliuoti ir nepraleisti vandens, netgi lyjant išlaiko kūno šilumą. Vilna yra sveika, nes apsaugo nuo staigaus temperatūrų pokyčio. Dėl savo elastingumo vilną patogu dėvėti, nes drabužis prisitaiko prie kūno formų.

  Alpakos jau daug amžių vadinamos Andų kalnų lobiu. Pi̇miausia taip yra dėl nuostabios jų vilnos, kuri, sakoma, yra minkštesnė ir tvirtesnė nei kašmyro, lengvesnė ir šiltesnė nei avies, švelni kaip merino avių ir spindinti kaip šilkas. Drabužiai iš šio gyvūno vilnos 4-6 kartus geriau išlaiko šilumą nei numegzti iš avies vilnos. Natūrali (nedažyta) alpakos vilna turi didžiausią iš visų vilnų net 22 spalvų paletę: nuo juodos, pilkos iki rudos ar baltos. Ši vilna neturi lanolino, todėl joje nesiveisia kandys ar dulkių erkutės ir ji gali būti tinkama avių vilnai alergiškiems žmonėms. Dėvėti gaminius iš alpakos vilnos yra vienas malonumas: šilta, švelnu ir jauku. 

 • Alternatyvios prekės

  Striukė laisvalaikiui
  Kodas: STK58j
  9800 
  12200  Sutaupykite 2400