Lietpaltis iki kelių

 • Lietpaltis iki kelių

  Kodas: LTP69j56
  7300 
  12200  Sutaupykite 4900 
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio moteriškas lietpaltis. Lietpaltis užsegamas dvipusiu užtrauktuku. Žaismingumo lietpalčiui suteikia šonuose esantčios metalinės detalės. Lietpaltis turi patogias, nepaslėptais užtrauktukais užsegamas kišenes.  Lietpalčio gobtuvas nusisega atsegus paslėptą užtrauktuką.

  Lietpalčio ilgis 90 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Lietpalčio užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  9800 
  12200  Sutaupykite 2400 
  Striukė trumpa
  Kodas: STB78j
  6600 
  11000  Sutaupykite 4400 
  Striukė moterims
  Kodas: STB65j
  10100 
  16800  Sutaupykite 6700