Striukė didelio dydžio

 • Striukė didelio dydžio

  Kodas: STB75mt3XL
  8800 
  11000  Sutaupykite 2200 
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Moteriška striukė tiesiaus modelio. Striukė užsegama nepaslėptomis spaudėmis . Striukei išskirtinumo suteikia horizontaliai bangelėmis siuvinėtas audinys. Striukė turi patogias įsiūtas kišenes. Striukei puošnumo suteikia didelė apykaklė.

  Striukės ilgis 66 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.
   

 • Alternatyvios prekės

  Liemenė dvipusė, ryški
  Kodas: STB72zd+mrg
  6600 
  11000  Sutaupykite 4400 
  Liemenė ilga, dvipusė
  Kodas: STB83j+mt
  6600 
  11000  Sutaupykite 4400