Paltas TEDDY, dvipusis

 • Paltas TEDDY, dvipusis

  Kodas: STKM23krm+rd52
  23900
  29800 Sutaupykite 5900
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio moteriška striukė. Striukės modelis tiesus, neliemenuotas. Striukės užsegama nepaslėptomis sagomis. Žaismingumo ir išskirtinumo striukei suteikia galimybė striukę nešioti iš abiejų pusių. Sriukė Teddy pusė turi patogias kišenes, striukės eco odos pusės kišenės užsegamos nepaslėptais užtauktukais. Striukės viena pusė yra iš Teddy audinio, kita striukės pusė yra iš eco odos su Teddy audinio detalėmis. 

  Striukės ilgis 97 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės sudėtis - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Klasikinis puspaltis
  Kodas: PS53j
  34300
  42900 Sutaupykite 8600
  Liemenuotas puspaltis
  Kodas: PS58v
  29500
  36900 Sutaupykite 7400