Moteriškas paltas dvipusis

 • Moteriškas paltas dvipusis

  Kodas: STB66tm+grsS
  9900 
  19800  Sutaupykite 9900 
  Į krepšelį 
 • Moteriškas paltukas nešiojamas iš abiejų pusių. Paltukas susegamas paslėptu dvipuusiu užtrauktuku ir spaudėmis. Paltuko mėlynos pusės kišenės horizontalios, gartyčių spalvos pusės - vertikalios. Paltukas turi patogų didelį gobtuvą. Paltuko tamsiai mėlynos striukės pusė yra lygaus audinio, garstyčių pusė siuvinėta vertikaliomis juostomis.

  Palto ilgis 112 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Palto viršutinė dalis - 100% poliesteris.

  Palto užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Moteriškas puspaltis
  Kodas: PS46tm
  20000 
  33400  Sutaupykite 13400