Trumpa dvipusė didelio dydžio striukė

 • Trumpa dvipusė didelio dydžio striukė

  Kodas: STB86mt+p5XL
  9800 
  12200  Sutaupykite 2400 
  Į krepšelį 
 • Moteriška lengvutė ,  didelių dydžių ,  trumpa striukė, nešiojama iš abiejų pusių. Abi striukės pusės užsegamos nepaslėptu užtraktuku ir turi patogias kišenes, pilkos pusės kišenės užsegamos užtrauktukais. Striukės gobtuvas nenusisega. Striukė ypatingai lengva ir malonaus prie kūno audinio.

  Striukės ilgis 67 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis  - 100% poliesteris.

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.
   

 • Alternatyvios prekės

  Striukė oversize stiliaus
  Kodas: STKM14zd
  9000 
  14900  Sutaupykite 5900 
  8800 
  11000  Sutaupykite 2200