Striukė su dirželiu

 • Striukė su dirželiu

  Kodas: STK66prdM
  6600
  11000 Sutaupykite 4400
  Į krepšelį 
 • Stilingas, klasikinio modelio, moteriškas paltukas. Paltas užsegamas spaudėmis. Išskirtinumo paltui suteikia matinis, lygus audinys. Paltas turi patogias kišenes.  Palto modelis neliemenuotas, paltą sujuosus su dirželiu jis gražiai pabrėžia liemenį.

  Palto ilgis 98 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Palto viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Palto užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės