Suknelė trumpa

 • Suknelė trumpa

  Kodas: SS58rozS
  4400
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio suknelė trumpomis rankovėmis. Suknelės krūtinė tempiasi, gumučių pagalba labai gražiai aptempia krūtinę ir liemenį. Suknelė turi pūstas trumpas rankoves, kurias nuleidus galima suteikti suknelei romantišką įvaizdį.  Suknelės modelis nuo liemens platėjantis. Šio modelio turime ir rožinės spalvos.

  Suknelės ilgis 86 cm(± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Striukė moterims
  Kodas: STB75prd
  11000
  11000
  Striukė su dirželiu
  Kodas: STK66prd
  6600
  11000 Sutaupykite 4400
  Striukė laisvo stiliaus
  Kodas: STB63krm
  13900