Ilga suknelė

 • Ilga suknelė

  Kodas: SS63prdXL
  3800 
  5400  Sutaupykite 1600 
  Į krepšelį 
 • Ilga moteriška suknelė. Suknelės modelis tiesus, platėjantis į apačią. Suknelė puošia dekoratyvinės sagutės ant suknelės krūtinės. Suknelei puošnumo suteikia klostuotas suknelės audinys. Suknelės audinys švelnus, malonus prie kūno. Šias sukneles turime žalios ir žydros spalvos.

  Suknelės ilgis 122 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Striukė tiesaus modelio
  Kodas: STB79mt
  7300 
  12200  Sutaupykite 4900 
  Striukė moterims
  Kodas: STB75prd
  6600 
  11000  Sutaupykite 4400 
  Striukė vidutinio ilgio
  Kodas: STKM20grs
  9000 
  14900  Sutaupykite 5900