Suknelė ilga

 • Suknelė ilga

  Kodas: SS63zdS
  2700
  5400 Sutaupykite 2700
  Į krepšelį 
 • Ilga moteriška suknelė. Suknelės modelis tiesus, platėjantis į apačią. Suknelė puošia dekoratyvinės sagutės ant suknelės krūtinės. Suknelei puošnumo suteikia klostuotas suknelės audinys. Suknelės audinys švelnus, malonus prie kūno. Šias sukneles turime pudros ir žalios spalvos.

  Suknelės ilgis 122 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Paltas moterims
  Kodas: STKM17zd
  10100
  16800 Sutaupykite 6700
  Stilingas paltas rudeniui
  Kodas: STB42zd
  11100
  13900 Sutaupykite 2800
  Striukė oversize stiliaus
  Kodas: STKM14zd
  11900
  14900 Sutaupykite 3000