Ilga motriška suknelė

 • Ilga motriška suknelė

  Kodas: SS57tmS
  2700
  5400 Sutaupykite 2700
  Į krepšelį 
 • Ilga suknelė trumpomis rankovėmis. Suknelės krūtinė tempiasi, gumučių pagalba labai gražiai aptempia krūtinę ir liemenį. Suknelė turi pūstas trumpas rankoves, kurias nuleidus galima suteikti suknelei romantišką įvaizdį.  Suknelės modelis nuo liemens platėjantis. Šio modelio turime ir rožinės spalvos.

  Suknelės ilgis 125 cm(± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Lietpaltis trumpas
  Kodas: LTP71zd
  5300
  8800 Sutaupykite 3500
  6600
  11000 Sutaupykite 4400
  Lietpaltis iki kelių
  Kodas: LTP69j
  6100
  12200 Sutaupykite 6100