Paltas su kailiu

 • Paltas su kailiu

  Kodas: ZSM20j50
  17900 
  29800  Sutaupykite 11900 
  Į krepšelį 
 • Žieminis paltas - kailiniai. Šis paltas išsiskiria tuo, kad  paltas priekyje ir nugaroje iki liemens yra iš norkos kailį įmituojančio kailiuko, o palto rankogaliai ir apačia- striukinio audinio. Paltas turi didelį gobtuvą. Paltas užsegamasnepalsėptu dvipusiu užtrauktuku. Dirbtinis kailis - prancūziškas, labai kokybiškas ir tikroviškai atrodantis. Paltas labai lengvas ir patogus dėvėti. Tai stilinga, nauja ir nematyta!

  Palto ilgis 120 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Palto viršutinė dalis (kailis) - 100% akrilas-modakrilas.

  Palto pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Akrilas - sintetinis pluoštas, kuris dėl savo savybių yra labai plačiai naudojamas drabužių pramonėje. Šiai dienai iš akrilo gaminama didžioji dalis kasdienės ir sporto aprangos. Priklausomai nuo akrilo apdirbimo technologijos ir mezgimo būdo šios medžiagos audiniai kartais būna netgi brangesni nei medvilnės ar vilnos. Taip yra dėl to, kad akrilas savo jutiminėmis savybėmis yra artimas kašmyrui (yra švelnus, lengvas audinys), o atsparumu dėvėjimuisi, drėgmės sugėrimu ir garinimu – pažangiausiems sintetiniams audiniams.

  Visų gerųjų savybių supynimas į vieną siūlą yra ganėtinai brangus ir ilgas procesas, todėl galutinė aukštos kokybės akrilo kaina yra aukšta.

  Akrilas – minkštas sintetinis pluoštas, turintis savybių, būdingų vilnai: tai didelė šilumos izoliacija ir atsparumas.

 • Alternatyvios prekės

  Striukė moterims
  Kodas: STB65j
  10100 
  16800  Sutaupykite 6700 
  Moteriškas paltas dvipusis
  Kodas: STB66tm+grs
  9900 
  19800  Sutaupykite 9900