Moteriškas paltas su kailiuku

 • Moteriškas paltas su kailiuku

  Kodas: ZSM19rd34
  23900
  29800 Sutaupykite 5900
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Žieminis paltas - kailiniai. Šis paltas išsiskiria tuo, kad  palto priekis ir nugara yra iš norkos kailį įmituojančio kailiuko, o palto rankovės ir šonai- striukinio audinio. Paltas turi didelį gobtuvą. Paltas užsegamas kailinių kabliukais. Dirbtinis kailis - prancūziškas, labai kokybiškas ir tikroviškai atrodantis. Paltas labai lengvas ir patogus dėvėti. Tai stilinga, nauja ir nematyta!

  Palto ilgis 120 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Palto viršutinė dalis (kailis) - 100% akrilas-modakrilas.

  Palto pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Akrilas - sintetinis pluoštas, kuris dėl savo savybių yra labai plačiai naudojamas drabužių pramonėje. Šiai dienai iš akrilo gaminama didžioji dalis kasdienės ir sporto aprangos. Priklausomai nuo akrilo apdirbimo technologijos ir mezgimo būdo šios medžiagos audiniai kartais būna netgi brangesni nei medvilnės ar vilnos. Taip yra dėl to, kad akrilas savo jutiminėmis savybėmis yra artimas kašmyrui (yra švelnus, lengvas audinys), o atsparumu dėvėjimuisi, drėgmės sugėrimu ir garinimu – pažangiausiems sintetiniams audiniams.

  Visų gerųjų savybių supynimas į vieną siūlą yra ganėtinai brangus ir ilgas procesas, todėl galutinė aukštos kokybės akrilo kaina yra aukšta.

  Akrilas – minkštas sintetinis pluoštas, turintis savybių, būdingų vilnai: tai didelė šilumos izoliacija ir atsparumas.

 • Alternatyvios prekės

  Žieminis paltas
  Kodas: ZSKM37jb
  23900
  29800 Sutaupykite 5900
  Žieminis paltas su kailiuku
  Kodas: ZSKM36krm
  23900
  29800 Sutaupykite 5900