Moteriškas paltas

 • Moteriškas paltas

  Kodas: ZSM19s+rd52
  17900 
  29800  Sutaupykite 11900 
  Į krepšelį 
 • Žieminis paltas - kailiniai. Šis paltas išsiskiria tuo, kad  palto priekis ir nugara yra iš norkos kailį įmituojančio kailiuko, o palto rankovės ir šonai- striukinio audinio. Paltas turi didelį gobtuvą. Paltas užsegamas kailinių kabliukais. Dirbtinis kailis - prancūziškas, labai kokybiškas ir tikroviškai atrodantis. Paltas labai lengvas ir patogus dėvėti. Tai stilinga, nauja ir nematyta!

  Palto ilgis 120 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Palto viršutinė dalis (kailis) - 100% akrilas-modakrilas.

  Palto pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Akrilas - sintetinis pluoštas, kuris dėl savo savybių yra labai plačiai naudojamas drabužių pramonėje. Šiai dienai iš akrilo gaminama didžioji dalis kasdienės ir sporto aprangos. Priklausomai nuo akrilo apdirbimo technologijos ir mezgimo būdo šios medžiagos audiniai kartais būna netgi brangesni nei medvilnės ar vilnos. Taip yra dėl to, kad akrilas savo jutiminėmis savybėmis yra artimas kašmyrui (yra švelnus, lengvas audinys), o atsparumu dėvėjimuisi, drėgmės sugėrimu ir garinimu – pažangiausiems sintetiniams audiniams.

  Visų gerųjų savybių supynimas į vieną siūlą yra ganėtinai brangus ir ilgas procesas, todėl galutinė aukštos kokybės akrilo kaina yra aukšta.

  Akrilas – minkštas sintetinis pluoštas, turintis savybių, būdingų vilnai: tai didelė šilumos izoliacija ir atsparumas.

 • Alternatyvios prekės

  Moteriškas paltas
  Kodas: STB68krm
  10100 
  16800  Sutaupykite 6700 
  Striukė moterims
  Kodas: STB65j
  10100 
  16800  Sutaupykite 6700