Striukė dvipusė

 • Striukė dvipusė

  Kodas: ZKM53m+m44
  17900 
  29800  Sutaupykite 11900 
  Į krepšelį 
 • Striukė dvipusio nešiojimo. Striukė susegama dvipusiu nepaslėptu  užtrauktuku, kailinės pusės kišenės turi užtrauktukus . Striukė turi patogų gobtuvą. Žaisminga kailinė striukės pusė yra karpytomis vingiuotomis juostomis, kitoje pusėje yra kailiu puoštos kišenės. Striukė tinka ir kasdienai , ir pasipuošti.

  Striukės ilgis 102 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis  - 100% poliesteris.

  Striukės pamušalas - 100% poliesteris. 

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.,

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  9900 
  19800  Sutaupykite 9900 
  Striukė dvipusė
  Kodas: ZKM51m+m
  14900 
  24900  Sutaupykite 10000