Striukė - kailiniai dvipusė

 • Striukė - kailiniai dvipusė

  Kodas: ZSB03mt+mt2XL
  8400 
  16800  Sutaupykite 8400 
  Į krepšelį 
 • Moteriška striukė -kailiniai, dvipusė. Striukės modelis tiesus, laisvo stiliaus.Striukė užsegama nepaslėptu dvipusiu užtrauktuku. Striukė turi patogias kišenes abiejose pusėse. Striukė neturi gobtuvo.. Striukei išskirtinumo suteikia kokybiški, skirtingi abiejose pusėse, striukinės ir dirbtinį kailį imituojantys audiniai. Striukę galima nešioti iš abiejų pusių.  Ši striukė puikus pasirinkimas kasdienai vairuojant automobilį. 

  Striukės ilgis 70cm  (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės sudėtis - 100% polisteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  9900 
  19800  Sutaupykite 9900 
  Striukė dvipusė
  Kodas: ZKM51m+m
  14900 
  24900  Sutaupykite 10000