Suknelė ilga

 • Suknelė ilga

  Kodas: SS71gL
  2700 
  5400  Sutaupykite 2700 
  Į krepšelį 
 • Ilga suknelė be rankovių. Suknelė labai gražiai įsiliemenuoja gumutės pagalba. Suknelė surišama nugaroje prie kaklo. Suknelei puošnumo suteikia apačioje esantis siuvinėtas dekoras. Suknelės audinys lengvas ir krentantis. Suknelė tinka pasipuošti į šventę ar mėgautis saulėtu vakaru prie jūros.

  Suknelės ilgis 114 cm(± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Suknelė ilga
  Kodas: SS63zd
  2700 
  5400  Sutaupykite 2700