Dvipusė moteriška striukė

 • Kodas: STB47m+roz2XL
  88 
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Trumpa moteriška striukė. Striukės mėlyna pusė užsegama nepaslėptu užtrauktuku, striukės rožinė pusė užsegama paslėptu užtrauktuku ir spaudėmis. Žaismingumo ir išskirtinumo striukei suteikia galimybė striukę nešioti iš abiejų pusių. Tamsiai mėlyna striukės pusė blizgi su ant viršaus prisiūtomis kišenėmis. Rožinė striukės pusė siuvinėta eglute su patogiomis paslėptais užtrauktukais užsegamomis kišenėmis. Striukė turi patogų nenusegamą gobtuvą.

  Striukės ilgis 61 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Stiukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Klasikinė suknelė
  Kodas: SOL36roz
  47 
  78  Sutaupykite 31 
  Suknelė-Paltas
  Kodas: SOL42m
  52 
  87  Sutaupykite 35