Žieminė striukė su kailiu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ZSKM19j58
  11900
  19800 Sutaupykite 7900
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Vidutinio ilgio žieminė moteriška striukė. Striukės modelis tiesus, neliemenuotas. Striukei išskirtinumo suteikia striukės ir kailio audinių derinys. Striukė taip pat turi patogų nenusisegantį gobtuvą. Striukė užsegama dvigubu nepaslėptu užtrauktuku. Striukės  šonuose yra nepaslėpti užtrauktukai kuriuos atsitraukus striukė paplatėja.

  Striukės ilgis 92 cm  (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis - 100% nailonas.

  Striukės pamušalas - 100% polisteris

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Žieminė striukė su kailiu
  Kodas: ZSKM09kp
  22700
  Šilta žieminė striukė
  Kodas: ZSKM10grf
  22700