Veliūrinis bomberis

 • Veliūrinis bomberis

  Kodas: BB02jXS
  2700 
  5400  Sutaupykite 2700 
  Į krepšelį 
 • Veliūrinis bomberis.

  Kostiumėlius galima kompelktuotis ir atskirai:

  Kostiumėlis https://www.karlote.lt/veliurinis-laisvalaikio-kostiumelis

  Kelnės https://www.karlote.lt/veliurines-kelnes

  Bomberio ilgis 61 cm (± 1-2 cm). 

  Modelio ūgis 176 cm.

  Bomberio audinio sudėtis - 80% poliamidas, 15% elastanas ir 5% medvilnė.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.