Veliūrinės kelnės

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BK04jXS
  3500
  4400 Sutaupykite 900
  Į krepšelį 
 • Veliūrinės kelnės.

  Kostiumėlius galima kompelktuotis ir atskirai:

  Bomberis https://www.karlote.lt/veliurinis-bomberis

  Kostiumėlis https://www.karlote.lt/veliurinis-laisvalaikio-kostiumelis

  Kelnių ilgis 94 cm (± 1-2 cm). 

  Modelio ūgis 176 cm.

  Kelnių audinio sudėtis - 80% poliamidas, 15% elastanas ir 5% medvilnė.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Lietpaltis
  Kodas: LTP36ch
  7000
  Palaidinė
  Kodas: BP10b
  4400
  Puspaltis
  Kodas: PSK91m
  5500