Suknelė ilga klostuota

 • Suknelė ilga klostuota

  Kodas: SS64orL
  2700 
  5400  Sutaupykite 2700 
  Į krepšelį 
 • Ilga moteriška suknelė. Suknelės modelis tiesus, platėjantis į apačią. Suknelė turi trumpas rankoves. Suknelei puošnumo suteikia klostuotas suknelės audinys. Ši suknelė puikus pasirinkimas pasipuošti į šventę.

  Suknelės ilgis 115 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 100% viskozė.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Viskozė - tai dirbtiniu būdu iš celiuliozės pagamintas natūralus pluoštas. Audinys yra savo savybemis panašus į medvilnę, tačiau lyginant su medvilne yra minkštesnis ir švelnesnis, mažiau pilinguojasi, ypač gerai praleidžia orą. Audinys nekaitina kai karšta, yra švelnus, minkštas, lengvas, nesielektrina. Gryna viskozė yra blizgi ir pusiau peršviečiama . Tačiau viskozė nėra labai tvirtas pluoštas, todėl reikalauja atsargios priežiūros.

  Priežiūra: jei skalbiate skalbimo mašinoje, rinkitės tausojančią skalbimo programą. Skalbkite švelniais skalbikliais, skystu muilu. Nenaudokite kondicionierių, minkštiklių. Jei skalbiate rankomis, drabužius iš viskozės patariame skalbiant nemirkyti, skalbti žemoje temperatūroje, atsargiai gręžti, džiovinti horizontalioje padėtyje. Kadangi gaminiai iš viskozės yra glamžūs, tai po džiovinimo juos būtina išlyginti, kad gaminys atgautų pradinę išvaizdą. Gaminius iš viskozės patariama chemiškai valyti, nes skalbiant pluoštas silpnėja. 

 • Alternatyvios prekės

  Ilga suknelė
  Kodas: SS63prd
  2700 
  5400  Sutaupykite 2700 
  2700 
  5400  Sutaupykite 2700