Suknelė vasarai

 • Suknelė vasarai

  Kodas: SC02p36
  2000 
  6700  Sutaupykite 4700 
  Į krepšelį 
 • Vasarinė suknelė. Laisvo stiliaus suknelė ilgomis rankovėmis. Liemenį pabrėžti padeda guma, dėl to, suknelė labai maloni dėvėti, neveržia.

  Suknelės ilgis 87 cm ( ± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 177 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 50% viskozė, 46% poliamidas ir 4% elastanas.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Viskozė - tai dirbtiniu būdu iš celiuliozės pagamintas natūralus pluoštas. Audinys yra savo savybemis panašus į medvilnę, tačiau lyginant su medvilne yra minkštesnis ir švelnesnis, mažiau pilinguojasi, ypač gerai praleidžia orą. Audinys nekaitina kai karšta, yra švelnus, minkštas, lengvas, nesielektrina. Gryna viskozė yra blizgi ir pusiau peršviečiama . Tačiau viskozė nėra labai tvirtas pluoštas, todėl reikalauja atsargios priežiūros.

  Priežiūra: jei skalbiate skalbimo mašinoje, rinkitės tausojančią skalbimo programą. Skalbkite švelniais skalbikliais, skystu muilu. Nenaudokite kondicionierių, minkštiklių. Jei skalbiate rankomis, drabužius iš viskozės patariame skalbiant nemirkyti, skalbti žemoje temperatūroje, atsargiai gręžti, džiovinti horizontalioje padėtyje. Kadangi gaminiai iš viskozės yra glamžūs, tai po džiovinimo juos būtina išlyginti, kad gaminys atgautų pradinę išvaizdą. Gaminius iš viskozės patariama chemiškai valyti, nes skalbiant pluoštas silpnėja.