Striukė dvipusė ilga

 • Striukė dvipusė ilga

  Kodas: STB84m+grsS
  15800 
  19800  Sutaupykite 4000 
  Į krepšelį 
 • Moteriškas paltas nešiojamas iš abiejų pusių. Paltas susegamas paslėptu dvipusiu užtrauktuku ir spaudėmis,yra to pačio audinio dirželis. Palto mėlynos pusės kišenės pusiau horizontalios,labai patogios, garstyčių spalvos pusės - horizontalios. Paltas turi patogų didelį gobtuvą. Palto tamsiai mėlynos striukės pusė yra lygaus audinio, garstyčių pusė siuvinėta horizontaliomis juostomis.Striukės šonuose įsiūti 36 cm užtrauktukai, kurie prasisega, suteikdami patogumą ir kitokį stilių . 

  Palto ilgis 112 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Palto viršutinė dalis - 100% poliesteris.

  Palto užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Liemenė ilga, dvipusė
  Kodas: STB83j+mt
  6600 
  11000  Sutaupykite 4400 
  Striukė dvipusė
  Kodas: STB81j+mt
  13400 
  16800  Sutaupykite 3400 
  Moteriškas paltas dvipusis
  Kodas: STB66tm+grs
  11900 
  19800  Sutaupykite 7900