Palaidinė trikotažinė

 • Palaidinė trikotažinė

  Kodas: PS03plkM
  1800
  2900 Sutaupykite 1100
  Į krepšelį 
 • Palaidinė trikotažinio audinio. Palaidinei išskirtinumo suteikia trikotažinis juostuotas palaidinės audinys. Palaidinė turi išskirtines rankoves su raukinukais .

  Palaidinės  ilgis 60 cm  (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm. Sudėtis 95 % poliesteris , 5% spandex

   

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.  

 • Alternatyvios prekės

  Lininė palaidinė
  Kodas: LP01grs
  4000
  6700 Sutaupykite 2700
  Lininė palaidinė
  Kodas: BP25j
  2600
  4400 Sutaupykite 1800
  Palaidinė moterims
  Kodas: LP02grs
  4000
  6700 Sutaupykite 2700