Moteriškas puspaltis

 • Moteriškas puspaltis

  Kodas: PS46tm48
  20000 
  33400  Sutaupykite 13400 
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio puspaltis. Puspalčio modelis tiesus, neliemenuotas. Prabangus itališkas audinys yra su plaukeliu kuris suteikia puspalčiui minkštumo švelnumo ir lengvumo. Šilumos puspalčiui suteikia net 52% alpakos vilnos.  Klasikinę apykaklę galima nešioti atviresnę arba uždaresnę. Puspaltis nešiojamas su dirželiu arba be dirželio.

  Puspalčio ilgis - 97 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Puspalčio audinio sudėtis - 52% alpakos vilna ir 48% vilna.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Vilnonis audinys kvėpuoja. Jis sugeria drėgmės garus, todel vilnonį drabužį patogu dėvėti tiek karštu, tiek šaltu oru. Šaltu oru vilna sugeria drėgmę ir palieka prie odos sauso oro tarpą. Tai padeda išlaikyti kūno temperatūrą. Oro turinys, esantis pluošto viduje, veikia kaip izoliatorius. Grynas oras yra geriausias izoliatorius, randamas gamtoje. Net jeigu vilna sušlampa, ji išlaiko šilumą. Vilnos natūrali savybė izoliuoti ir nepraleisti vandens, netgi lyjant išlaiko kūno šilumą. Vilna yra sveika, nes apsaugo nuo staigaus temperatūrų pokyčio. Dėl savo elastingumo vilną patogu dėvėti, nes drabužis prisitaiko prie kūno formų.

  Alpakos jau daug amžių vadinamos Andų kalnų lobiu. Pi̇miausia taip yra dėl nuostabios jų vilnos, kuri, sakoma, yra minkštesnė ir tvirtesnė nei kašmyro, lengvesnė ir šiltesnė nei avies, švelni kaip merino avių ir spindinti kaip šilkas. Drabužiai iš šio gyvūno vilnos 4-6 kartus geriau išlaiko šilumą nei numegzti iš avies vilnos. Natūrali (nedažyta) alpakos vilna turi didžiausią iš visų vilnų net 22 spalvų paletę: nuo juodos, pilkos iki rudos ar baltos. Ši vilna neturi lanolino, todėl joje nesiveisia kandys ar dulkių erkutės ir ji gali būti tinkama avių vilnai alergiškiems žmonėms. Dėvėti gaminius iš alpakos vilnos yra vienas malonumas: šilta, švelnu ir jauku.