Klasikinio modelio lininė suknelė

 • Klasikinio modelio lininė suknelė

  Kodas: SOL56lvd38
  6600 
  11000  Sutaupykite 4400 
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio lininė suknelė. Šis lininės suknelės modelis turi trumpas rankoves. Suknelė turi patogias kišenes.  Suknelės audinį puošia dekoratyvinės siūlės. Suknelė užsegama paslėptu užtrauktuku. Suknelės apykaklę galima susegti nepaslėptomis sagutėmis arba nešioti atviresnę.

  Suknelės ilgis 112 cm ( ± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 100% linas.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Linas – tai elegantiška, graži, ilgalaikė ir itin patvari natūrali medžiaga. Linas naudingas odai, nes leidžia kvėpuoti, vasarą vėsina, darganotą dieną sušildo. Linas nesukelia alerginių reakcijų, yra kaip natūralus antiseptikas, jame mažiau kaupiasi purvas, muilo bei kalkių nuosėdos. Linas labai tvirtas (kelis kartus tvirtesnis už medvilnę), pasižymi geromis dėvėjimo savybėmis, puikiai sugeria drėgmę. Lino pluoštas gali sugerti iki 20% savo svorio ir nebūti šlapias. Lininiai audiniai yra lengvai plaunami ir greitai džiūsta.
  Linas greitai glamžosi, tačiau yra lengvai lyginamas, o jam būdingos raukšlės laikomos autentiškumo, bei geros kokybės ženklu. Linas ekologiškas. Visi gaminiai, kurie pagaminti iš lino yra biologiškai skylantys.

 • Alternatyvios prekės

  Striukė su dirželiu
  Kodas: STK66prd
  5500 
  11000  Sutaupykite 5500