Suknelė moterims

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SS55b44
  2800
  3600 Sutaupykite 800
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio klasikinė suknelė trumpomis rankovėmis. Suknelei puošnumo suteikia piešiniais margintas audinys.

  Suknelės ilgis 91 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Palaidinė vasarai
  Kodas: PVD01b
  2600
  Ilga lino suknelė
  Kodas: PLS08mrg
  9500
  Suknelė vasarai
  Kodas: SC09m
  4000
  Suknelė vasarai
  Kodas: SC05gl
  4700