Suknelė-baltinukai

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SOL35z38
 • Vasarinė suknelė-baltinukai iš lino. Šis lininės suknelės modelis yra laisvas priekyje, nugaroje liemenuotas. Suknelė turi trijų ketvirčių rankoves. Suknelę puošia dekoratyvinės siūlės. Suknelė užsegama nepaslėptomis sagomis. Suknutę galima nešioti su dirželiu arba be jo. 

  Suknelės ilgis 108 cm ( ± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 100% linas.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Linas – tai elegantiška, graži, ilgalaikė ir itin patvari natūrali medžiaga. Linas naudingas odai, nes leidžia kvėpuoti, vasarą vėsina, darganotą dieną sušildo. Linas nesukelia alerginių reakcijų, yra kaip natūralus antiseptikas, jame mažiau kaupiasi purvas, muilo bei kalkių nuosėdos. Linas labai tvirtas (kelis kartus tvirtesnis už medvilnę), pasižymi geromis dėvėjimo savybėmis, puikiai sugeria drėgmę. Lino pluoštas gali sugerti iki 20% savo svorio ir nebūti šlapias. Lininiai audiniai yra lengvai plaunami ir greitai džiūsta.
  Linas greitai glamžosi, tačiau yra lengvai lyginamas, o jam būdingos raukšlės laikomos autentiškumo, bei geros kokybės ženklu. Linas ekologiškas. Visi gaminiai, kurie pagaminti iš lino yra biologiškai skylantys.

 • Alternatyvios prekės

  Moteriška striukė pavasariui
  Kodas: STKM05mt
  11100
  Paltas pavasariui
  Kodas: STB34z
  11100
  Moteriška striukė pavasariui
  Kodas: STB24mt
  11100