Striukė moterims

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: STK45j70
  88 
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Užpakaliuką dengianti moteriška striukė. Striukei išskirtinumo suteikia siuvinėtas striukės audinys. Striukė užsegama paslėptu užtrauktuku. Striukė  turi patogias nepaslėptais užtrauktukais užsegamas kišenes. Striukės gobtuvas nenusisega.

  Striukės ilgis 80 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis - 100% polisteris.

  Striukės pamušalas - 100% poliesteris.

  Stiukės užpildas - 100% polisteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Žieminis paltas
  Kodas: ZSKM24jb
  198 
  Trumpa striukė žiemai
  Kodas: ZSKM23zls
  139 
  Striukytė žiemai
  Kodas: ZSKM22kp
  139