Stilingas lietpaltis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LTP56m56
  88 
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Klasikinis lietpaltis vasarai, susegamas nepaslėptu, dvipusiu užtrauktuku. Liepaltčiui žaismingumo suteikia puošnios detalės ant lietpalčio šonų ir dekoratyviniai užtrauktukai ant liemens. Lietpalčio kišenės segamos paslėptomis spaudėmis. Lietpalčio gobtuvas prisegamas paslėptu užtrauktuku, nusegus lietpaltį galima nešioti be gobtuvo. 

  Lietpalčio ilgis 102 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Suknelė moterims
  Kodas: SC11gl
  26 
  87  Sutaupykite 61 
  Suknelė vasarai
  Kodas: SC13grs
  26 
  87  Sutaupykite 61 
  Suknelė
  Kodas: SC10m
  18 
  54  Sutaupykite 36 
  Suknelė vasarai
  Kodas: SC09m
  18 
  67  Sutaupykite 49