Ryškus lietpaltukas

 • Ryškus lietpaltukas

  Kodas: LTP61grsL
  7000
  8800 Sutaupykite 1800
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Neliemenuotas, laisvo stiliaus lietpaltis, susegamas nepaslėptu užtrauktuku. Lietpalčio gobtuvas prisegamas paspėtu užtrauktuku, nusegus lietpaltį galima nešioti be gobtuvo.  Lietpaltis turi patogias kišenes.

  Lietpalčio ilgis 70 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Lininės kelnės
  Kodas: LK01grs
  4700
  7800 Sutaupykite 3100
  Lininė suknutė
  Kodas: SOL46grs
  5000
  8400 Sutaupykite 3400
  Palaidinė moterims
  Kodas: LP02grs
  4000
  6700 Sutaupykite 2700