Puspaltis

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: PSK91mS
    5500
    11000 Sutaupykite 5500
    Į krepšelį 
  • Klasikinio stiliaus vidutinio ilgio liemenuotas puspaltis. Puspaltis papuoštas kitokio audinio detalėmis. Puspaltis turi nenusegamą gobtuvą, susegamas nepaslėptu užtrauktuku.

    Puspalčio ilgis 84 cm (± 1-3 cm).

    Modelio ūgis 177 cm.

    Puspalčio audinio sudėtis - 100% poliesteris.

    SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

    Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

    Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

    Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

  • Alternatyvios prekės

    Suknelė
    Kodas: SOLtr10b
    4000
    Paltukas
    Kodas: PSK81rm
    8400