Paltas moterims

 • Paltas moterims

  Kodas: STK60grf44
  10100
  16800 Sutaupykite 6700
  Į krepšelį 
 • Moteriškas paltukas su nenusegamu gobtuvu. Palto modelis oversize stiliaus. Paltas užsegamas paslėptu dvipusiu užtrauktuku ir spaudėmis. Palto užtrauktukas įsiūtas įstryžai, taip suteikdamas paltui išskirtinumo. Palto audinys matinis, nesiūvinėtas. Paltas turi patogias, paslėptais užtrauktukais užsegamas kišenes. 

  Palto ilgis 118 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Palto viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Palto užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.