Moteriška striukė ilga

 • Moteriška striukė ilga

  Kodas: STB80j+mrg2XL
  16800
  Į krepšelį 
 • Moteriškas striukė nešiojama iš abiejų pusių. Striukė susegama paslėptomis spaudėmis. Striukės tamsiai mėlynos su pieštais burbulais pusės kišenės užsegamos nepaslėptais užtrauktukais, tamsiai mėlynos spalvos pusės - ant viršaus prisiūtos kišenės. Striukė turi patogų didelį gobtuvą. Striukę galima nešioti su diržu ar be jo, diržo klipučių nėra. 

  Striukės ilgis 106 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis - 100% poliesteris.

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Liemenė trumpa, dvipusė
  Kodas: STB82j+r
  8800
  Ilga moteriška liemenė
  Kodas: STB54krm
  11000
  Liemenė dvipusė, ryški
  Kodas: STB72zd+mrg
  11000
  Liemenė ilga, dvipusė
  Kodas: STB83j+mt
  11000