Moteriška palaidinė

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: PLD23m36
  2600
  4400 Sutaupykite 1800
  Į krepšelį 
 • Klasikinio stiliaus palaidinė be rankovių. Palaidinės išskirtinumą pabrėžia du audinio sluoksniai, kurių vienas yra ilgesnis ir kitos spalvos.

  Paladinės ilgis 61 cm ( ± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Palaidinės audinio sudėtis - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Moteriška palaidinė
  Kodas: PLD19j
  2200
  Moteriška suknelė
  Kodas: ES15m
  5200
  Moteriškas lietpaltis
  Kodas: LTP44krm
  7000
  Ilga lininė suknelė
  Kodas: SOL32nt
  5600