Lietpaltukas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LTP47m54/56
  5300
  6600 Sutaupykite 1300
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Liemenuotas klasikinis lietpaltis, susegamas nepaslėptu dvipusiu užtrauktuku. Lietpalčiui žaismingumo suteikia kitos spalvos audinio detalės ir siuvinėtas audinys. Lietpaltis gali būti nešiojamas su ilgomis arba 3/4 rankovėmis.

  Lietpalčio ilgis 90 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Striukė moterims
  Kodas: STK14kp
  11000
  Švarkelis
  Kodas: LMS05gl
  1400
  Palaidinė moterims
  Kodas: PLD15tm
  2300
  Lino suknelė
  Kodas: SOL24nt
  4000