Lietpaltis su paukšteliais

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LTP54krm56
  66 
  Į krepšelį 
 • Moteriškas lietpaltis, susegamas nepaslėptu užtrauktuku. Lietpalčio audinys puoštas paukšteliais. Lietpalčio gobtuvas prisegamas paspėtu užtrauktuku, nusegus lietpaltį galima nešioti be gobtuvo. Lietpalčio rankoves galima atraitoti ir prisegti rankovėje įsiūtos juoselės pagalba. Lietpalčio kišenės užsegamos nepasleptomis spaudėmis. Lietpaltį ties klubais galima sutraukti juostelių pagalba.

  Lietpalčio ilgis 67 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Vasarinė suknelė
    -49%
  Vasarinė suknelė
  Kodas: SC14b
  44 
  87  Sutaupykite 43 
  Suknelė
    -40%
  Suknelė
  Kodas: SOLtr10b
  40 
  67  Sutaupykite 27 
  Klasikinė suknelė
  Populiari prekė   -39%
  Klasikinė suknelė
  Kodas: SOL36roz
  47 
  78  Sutaupykite 31