Lietpaltis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LTP41jrb48/50
  7000
  8800 Sutaupykite 1800
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Šiek tiek liemenuotas klasikinis lietpaltis, susegamas nepaslėptu dvipusiu užtrauktuku. Lietpalčiui žaismingumo suteikia kitos spalvos audinio detalės.

  Lietpalčio ilgis 100 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Moteriška suknelė
  Kodas: SOLtr18lng
  4000
  Suknelė moterims
  Kodas: IS02zls
  5400
  Moteriška striukė
  Kodas: STF06zls

  Dideli dydžiai

  11000
  Moteriška palaidinė
  Kodas: PLD19j
  2200