Lietpaltis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LTP33tmS
  2000
  6600 Sutaupykite 4600
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Klasikinio stiliaus lietpaltis, susegamas nepaslėptu užtrauktuku. Lietpaltis turi nenusegamą kapišoną, liemenį pabrėžia iš vidaus sutraukiami raišteliai. Lietpaltis turi galimybę rankoves sutrumpinti iki 3/4.

  Lietpalčio ilgis 85 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 177 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Lininė suknelė
  Kodas: SOL32nt+dz
  4000
  Lietpaltis
  Kodas: LTP30m
  3300
  Suknelė
  Kodas: SOLtr10b
  4000