Liemenuotas puspaltis su kailiu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: PSK131mM
  7500
  14900 Sutaupykite 7400
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio moteriškas puspaltis. Puspalčio modelis liemenuotas . Puspalčiui išskirtinumo suteikia mažais langeliais austas audinys. Puspaltį galima dėvėti su dirželiu ir be jo. Puspaltis turi nenusegamą gobtuvą. Puspaltis susegamas nepaslėptu užtrauktuku. Puspaltis turi nusegamą dribtinio kailio apykaklę.

  Puspalčio ilgis 86 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Puspalčio audinio sudėtis - 55% vilna, 40% polisteris ir 5% akrilas. 

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Vilna yra pluoštas, gaunamas iš naminių avių vilnos. Šis vienas iš seniausiai žinomų pluoštų išlaikė laiko testą dėka savo unikalių natūralių savybių. Vilna yra smarkiai garbanotas pluoštas, turintis daugybę oro kišenėlių, kurios Jus apsaugo nuo šalčio.
  Maišant du visiškai natūralius pluoštus ( pvz. vilną ir medvilnę) gaunamas audinys, kuriam būdingos abiejų pluoštų savybės. Maišymo rezultatas - didesnis komfortas bei geresnis estetinis vaizdas. Vilna dažnai maišoma su poliesteriu, viskoze, šilku.

  Dėmės ir dulkės iš vilnonio audinio gali būti išvalomos išilgai šukuojant specialiu drabužiams šukuoti skirtu šepečiu. Geresnė vilna atnaujinama ne šepečiu, o drėgna šluoste. Geriausia vilnonius gaminius nešti į valyklą, nes skalbimas gali baigtis audinio susitraukimu, spalvos nublukimu, minkštumo praradimu. Vilnoniai audiniai gali būti sugadinti per didelio ir tiesioginio karščio. Lyginant visada naudokite garą, niekada nelyginkite vilnonių gaminių sausų.

  Vilnonis audinys kvėpuoja. Jis sugeria drėgmės garus, todel vilnonį drabužį patogu dėvėti tiek karštu, tiek šaltu oru. Šaltu oru vilna sugeria drėgmę ir palieka prie odos sauso oro tarpą. Tai padeda išlaikyti kūno temperatūrą. Oro turinys, esantis pluošto viduje, veikia kaip izoliatorius. Grynas oras yra geriausias izoliatorius, randamas gamtoje. Net jeigu vilna sušlampa, ji išlaiko šilumą. Vilnos natūrali savybė izoliuoti ir nepraleisti vandens, netgi lyjant išlaiko kūno šilumą. Vilna yra sveika, nes apsaugo nuo staigaus temperatūrų pokyčio. Dėl savo elastingumo vilną patogu dėvėti, nes drabužis prisitaiko prie kūno formų.

  Vilna ilgiau dėvima. Ji nenusidėvi per trumpą laikotarpį. Kiekviena vilnos skaidula sudaryta iš milijonų vadinamųjų spyruoklių, kurios pasiduoda tempiamos ir nelūžta. Todel vilnonis pluoštas yra nepaprastai patvarus.

 • Alternatyvios prekės

  Lengva moteriška striukė
  Kodas: STKM02krm
  9800
  12200 Sutaupykite 2400
  Jaunatviška striukė su gobtuvu
  Kodas: STKM08mls
  9800
  12200 Sutaupykite 2400
  Pusilgė moteriška striukė
  Kodas: STKM06mls
  11100
  13900 Sutaupykite 2800
  Moteriška striukė pavasariui
  Kodas: STKM05mt
  11100
  13900 Sutaupykite 2800