Lengvas lietpaltis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LTP53sl56
  66 
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Liemenuotas klasikinis lietpaltis, susegamas paslėptu užtrauktuku ir spaudėmis. Lietpalčiui žaismingumo suteikia nuotaikinga, ryški audinio spalva. Lietpalčio gobtuvas prisegamas paslėptu užtrauktuku, nusegus lietpaltį galima nešioti be gobtuvo. Lietpalčio rankoves galima atraitoti, taip rankovės patrumpėja. Lietpalčio kišenės užsegamos nepaslėptais, blizgiais užtrauktukais.  

  Lietpalčio ilgis 74 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Liemenuota liemenė
  Kodas: STB45j
  66 
  Dvipusė striukė
  Kodas: STB39ch+g
  122 
  Klasikinė striukė
  Kodas: STB41z
  111 
  139  Sutaupykite 28